26 Aralık 2018

Başkan’dan Mesaj

Değerli Türk Çiftçisi ve Sektörümüzün Kıymetli Temsilcileri,

Yirmi yılı aşkın süredir sizler ile birçok farklı marka altında devam ettirdiğimiz yolculuğumuzu artık Irrigate Türkiye çatısı altında sürdürecek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

20 yıl bu sektör için azımsanmayacak bir tecrübe olmakla birlikte hala sizlerden öğreneceğimiz çok şeyin olduğunu da biliyoruz. Irrigate Türkiye ekibi olarak her daim sizin ihtiyaçlarınızı, eksikliklerinizi ve bizden arzu edebileceğiniz yardımlara cevap verebilmek için çabalıyor olacağız.

Uluslar arası Platformlarda büyük başarılara imza atmış olan IRRIGATE markası ile yapmış olduğumuz yol arkadaşlığı sizlere hizmet verirken teknolojik gelişmeleri takip edebilmek ve ülkemiz şartlarına uygun bir şekilde entegre etme konusunda bize ciddi destek olacaktır.

Irrigate Türkiye, birçok yabancı ortaklı firmanın yapmış olduğu hata olan ülke şartlarına uyum sağlamayan teknolojik gelişmeyi sektöre dikte ettirmeye çalışma hatasına düşmeden Türkiye ve Türk çiftçisinin ihtiyaçlarına cevap vermeyi görev edinmiştir.

Bizler bu güne kadar yapmaya çalıştığımız sektör odaklı çalışmalarımıza Irrigate Türkiye çatısı altında da aynı ciddiyet ve önemle devam edecek, sizin ihtiyaçlarınızı en hızlı en uygun ve en profesyonel şekilde karşılamak için çaba göstereceğiz.

Siz değerli sektör temsilcilerimize hayırlı işler diler, çalışmalarınızda başarılarınızın devamını temenni ederiz.

IRRIGATE TÜRKİYE