New Generatıon Irrıgatıon

What are we doing

Agricultural Irrigation - Landscape - Project
Go to Agricultural Irrigation

Agricultural Irrigation

Irrigate Turkey, which provides sales service in all product groups related to Agricultural Irrigation, is also at your side with your expert application team.

Go to Landscape

Landscape

Sales of all products that can be used in the field of automatic irrigation systems and landscaping irrigation projects can be done with our expert teams.

Go to Project

Project

In the field of agricultural irrigation and landscape irrigation projects, without drawing attention to the size of the project, the project drawing works are carried out with our expert engineer team.

Go to Seedlings Production

Seedlings Production

Turkey’s partnership with the most important producers of seedlings we have done with all your needs from the beginning of the pellets Engineering seedlings and planting advice is provided.

For Seedling Production and Planting Consultancy, please visit our website

About Us

Do you want to meet with new generation irrigation

Uluslar arası birçok platformda yüzlerce başarıya imza atmış IRRIGATE markası ile Türkiye’de 20 yıllık tarımsal sulama tecrübesinin güçlerini birleştirmesi sonucunda ortaya çıkmış olan Irrigate Turkiye gücünü 11.000 km uzaktan California’dan almaktadır.Türk tarımının ve özellikle sulama sektörünün ihtiyaçlarını, eksikliklerini ve Türk çiftçisinin taleplerini çok iyi bilen uzman ekibi, uzun yıllara varan tecrübe sonucunda oluşmuş bilgi birikimi ile sektör temsilcileri ve Türk çiftçisinin yanında olmayı kendine görev edinmiştir.Türkiye’nin 7 bölgesinde 81 şehre hizmet vermekte olan Irrigate Turkiye ülke içerisinde üretim yapan birçok firmanın da üstün kalite ürünlerini satış pörtföyünde tutmaktadır. Sektör temsilcilerimizin bu ürünlere ulaşmasını kolaylaştırmayı kendine görev edinen Irrigate Türkiye ayrıca ekibinin içerisinde bulunan uzman personeli ile gerekli görülebilecek her türlü teknik destek ve hizmeti sizlere sunarak sektörün bu büyük sorununu da ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

Contact Us

A new generation of irrigation a phone away